KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12916406
nr 1291 6406
Gunilla Wik
(f. 1936), Sverige
Träsnitt, Trandans. Signerad, numrerad 11/20. Motivet: 29x20 cm
Gunilla Wik, svensk målare, tecknare och grafiker född 1936 i Norrköping.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:14:09
100 kr
150 kr
Gunilla Wik
Läs mer om Gunilla Wik